Petice proti povinnému přijímání imigrantů

IvČRN vlajka

Z mého pohledu

Ze Šantovky v Olomouci jsem procházel přes Dolní náměstí na Horní náměstí se podívat na petiční stánek IvČRN. Než jsem ke stánku došel, zhruba 50 metrů od Mariánského sloupu stála trojčlenná skupina muslimů vyhlížející na petiční stánek. Na jejích očích byla zřetelně vidět píseň islámské nenávisti a zloby. Po pátečním incidentu  se toho chytla média. Do detailu a bez obalu Eva Hrindová rozepisuje o „umírněném“ islámu, která poznala jejich svět osobně. Petiční stánek je po minulém incidentu pod policejní ochranou. Dva metry od stánku stál muslimský student, který se omluvil za chování svých pitomých spolužáků. Zakončil jsem výlet do Olomouce podepsáním petice proti povinnému přijímání imigrantů.

Univerzita Paláckého je ovlivněná multikulturalismem. Typickým příkladem je rektor Jaroslav Miller. Většina muslimských studentů v Olomouci studuje různé obory kvůli teroristickým účelům. Například muslimský lékař bude mít lékařské oprávnění řezat lidem hlavy. Muslimský elektrotechnik vypracuje diplomovou práci na téma Jak se zabít bombou ovládanou chytrým mobilem. Muslimský právník obhajuje islám lháním a popíráním. Muslimský historik překopává islámskou historii v „nejkrásnější“ podobě. Je toho více.

Jaká je budoucnost? Jedeme v září na vojensko historický zájezd do Francie. Předtím jedeme na otočku do Itálie, kde je největší přísun imigrantů z Afrických zemí. Budu o tom v září rozepisovat průběžně. Opět bez politické korektnosti.

Zdroje

IvČRN fotografie – honzayk.cz

3 komentáře on "Petice proti povinnému přijímání imigrantů"

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.